środa, 13 sierpnia 2014

The Talon of Horus (First Edition)


Pierwszy tom serii (nie trylogii, serii) Aarona Dembski-Bowdena traktującej o Abaddonie i Czarnym Legionie. Premiera bliżej końca roku, na początku listopada w trybie w jakim Black Library wydaje co ważniejsze swoje książki (m.in. Horus Heresy), najpierw wersja w twardej okładce, trzy miesiące później wersja w miękkiej w większym formacie (jak omnibusy albo seria Space Marine Battles), pół roku dalej tzw. mass market paperback, czyli mały tani format, w którym kiedyś wydawali wszystkie pojedyncze powieści.

Ale do rzeczy, żeby było ciekawiej, The Talon of Horus dostał jeszcze jedno wydanie, Pierwszą Edycję. Drogą (50€), limitowaną (1500 egzemplarzy), z ekskluzywnymi dodatkami, których podobno nie będzie nigdzie indziej później, możliwą do zamówienia już 22 sierpnia.


Czy warto? Nie wiem. Cena na nasze polskie warunki trochę zaporowa ale to Abaddon, ADB, do tego jutro mam urodziny. Nie wiem. Zobaczymy.


Ale w sumie chciałem napisać tylko o tym, że pod poniższym linkiem oprócz informacji o owej edycji znajdziemy też odnośniki do darmowego zestawu tapet w różnych formatach i elektronicznej wersji pierwszego rozdziału książki.
Poniższy link

Trochę reklama wyszła z tego wpisu.... no ale nic, przynajmniej jest wpis.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz